Czech MAD MAX - Antares Defense 2 gun klubovka s Pi+PDW

Czech MAD MAX - Antares Defense 2 gun klubovka s Pi+PDW
Střelnice:
Opařany
Pořadatel:
Antares Defense
Viditelnost závodu:
Zveřejněný
Druh závodu:
Klubový závod, Krátká zbraň
Datum závodu:
30. září 2023
Ředitel závodu:
Miroslav Starčevič
Hlavní rozhodčí:
Petr Mestek
Startovné:
Členové LEX: 1000 Kč
Ostatní závodníci: 1100 Kč
Platební údaje:
Číslo účtu: 8292484495/5500
Variabilní symbol: 20230930
Poznámka k platbě: "Opařany měsíc příjmení jméno" (např. Opařany červen Novák Josef)
Počet situací:
8
Prezentace:
09:00 - 10:00
Trvání závodu:
10:00 - 17:00
Počet registrovaných:
45 / 48 (plus rozhodčí: 13)
Registrace:
Registrace skončí 28. září 2023 18:00
(
0 : 0 : 0 : 0
)
Pro registraci do závodu se musíš přihlásit nebo si vytvořit nový účet.
Kalibrační zbraň:
Whalter PDP - 9mm Luger
Omezení ráže nebo výkonu:
Pouze pistolové (revolverové) střelivo povolené podle zákona o zbraních, zakázáno průbojné a svítící. Závod je koncipován na minimální počet 192 ran pro obě zbraně.
Vklad při protestu
1000 Kč
Tajné situace:
Ne
Svítilna:
Ne
Dostupnost kantýny:
Ano
Dostupnost toalet:
Ano
Instrukce k závodu:
Zobrazit celý text...
Účast
střelci s platným zbrojním průkazem, nebo osoby pod dohledem a vždy se souhlasem pořadatele!

Požadované doklady
zbrojní průkaz, průkazy obou zbraní

Startovné
Kontrolováno a mazáno v polovině registračního okna.
Při odhlášení ze závodu z jakéhokoli důvodu se startovné vrací max. 7 dnů před konáním závodu (nutné oznámit mailem na pořadatele), je ale možné ho převést na jiného střelce, který se daného závodu zúčastní. Nutné následně nahlásit při registraci!

Rozhodčí a pomocníci
rozhodčí a pomocníci dle přihlášení a dohody s pořadatelem

Zbraně
Zbraň libovolná krátká kulová a dlouhá kulová zbraň na pistolové střelivo (PDW), splňující podmínky pravidel LOS. Jsou zakázány úpravy zbraní, které mají za následek snížení její bezpečnosti. Není dovoleno použít dlouhou kulovou zbraň na puškové střelivo!
Pouze 1 divize, krátká i PDW dohromady bez rozdílu použitých mířidel.

Vybavení pro krátkou zbraň
Pouzdro svislé opaskové, upevněné na opasku na straně silné ruky na úrovni pánevní kosti a stehenní pouzdro, které splňuje podmínku bezpečného nošení zbraně, kryjící lučík zbraně, popřípadě pouzdro dle pravidel LOS. Vyloučena jsou vodorovná podpažní a zádová pouzdra, pouzdra pro křížové tasení a sportovní IPSC pouzdra.
Pouzdro na zásobníky je doporučeno alespoň pro dva zásobníky, u revolverů pomůcka pro rychlé přebití nebo pouzdro na náboje.

Vybavení pro dlouhou zbraň na pistolové střelivo (PDW)
Jednobodový, dvoubodový nebo tříbodový popruh na zbraň splňující podmínku bezpečného nošení dlouhé kulové zbraně. Bezpečnostní vlaječka je vždy vyžadována!
Pouzdro na zásobníky je doporučeno alespoň pro dva zásobníky. Na dlouhou zbraň je přípustné stehenní pouzdro na zásobníky.

Divize
JEN JEDNA DIVIZE - Pistole označení výběrem z menu

Oblečení
Skryté nošení zbraně - Nebude vyžadováno skryté nošení krátké zbraně.
Oblečení - Závodník volí oblečení dle aktuálního počasí. Pohodlné civilní nebo taktické oblečení a pevná outdoorová nebo sportovní obuv.
Ochranné pomůcky - Opasek, střelecké ochranné brýle, ochrana sluchu (sluchátka, špunty…). Ochrana zraku a sluchu je pro střelce povinná. Ochranné brýle jsou povinné na každém střeleckém úseku i pro každého návštěvníka!

Bezpečnost
Vstup na střelnici s vybitou zbraní - lze použít vybíjecí místo. Pohyb na střelnici pouze s vybitou zbraní a spuštěným kohoutem nebo bicím mechanismem. U PDW je vždy vyžadována bezpečnostní vlaječka!
Nabíjení zbraní na střelnici pouze na situaci výhradně na povel rozhodčího. Manipulace s vybitou zbraní pouze ve vyznačených bezpečných zónách. Přísný zákaz jakékoli manipulace se střelivem a zásobníky v bezpečnou zóně.
Manipulace se střelivem, např. páskování zásobníků, kdekoliv mimo bezpečnou zónu.
Při jakémkoli porušení bezpečnosti jsou správce střelnice a jím pověřené osoby, ředitel soutěže a jím pověřené osoby oprávněni neukázněného účastníka okamžitě vyloučit ze soutěže bez vrácení příspěvku, případně jej vykázat ze střelnice.
Závodníci startují na vlastní nebezpečí a jsou odpovědni za veškerou jimi způsobenou škodu a újmu.

zdravotní zajištění a opatření
Každý závodník se musí řídit aktuálními protiepidemickými pokyny Ministerstva zdravotnictví. Na závodech je k dispozici lékárnička k poskytnutí první pomoci, jinak volat 155.
Skrýt text...
Příběh nebo popis situací:
Zobrazit celý text...
Náš příběh se odehrává ve světě po globální apokalypse, kde vládnou násilí, anarchie a nedostatek zdrojů. Společnost je postižena nedostatkem zdrojů a bandy desperátů terorizují přeživší obyvatele. Ve společnosti, je nedostatek paliva a lidé bojují na život a na smrt, kvůli troše benzínu. Všude kvete korupce, surové násilí a zlo. Všude je hlad a nouze.
Jsi hlavní postava Max Rockatanský, policista, který se stal osamělým bojovníkem o přežití a který se vydává na cestu pomsty a přežití v surové a nebezpečné krajině. Jako člen speciálního oddílu policie, se snažíš udržet pořádek. Ale díky této postapokalyptické době se z tebe stává se neúnavný lovec banditů a monster. Ale i ty máš omezené zdroje a jsi vybaven jen svou pistolí a puškou, a celý tvůj domov je vyskládaný v jediném zavazadle, co neustále máš u sebe. Budeš se setkávat s malými komunitami přeživších lidí, kteří se brání před různými gangy nebo mutujícími zvířaty. Jsi také známý pro svou akční jízdu po nekonečných pouštích v ikonickém přestavěném policejním vozidle V8 Interceptor.
Lze tě charakterizovat následujícím způsobem:
• Odhodlání a síla: Jsi vytrvalý a silný bojovník, který se dokáže vypořádat se všemi výzvami a nepřáteli, kteří se mu postaví do cesty. Jsi schopen přežít i v nejextrémnějších situacích a vykazuješ odvahu a neúnavnost při pronásledování svých cílů.
• Vnitřní boj: Potýkáš se svými vlastními démony a traumaty. Ztráta rodiny a chaos postapokalyptického světa tě dovedly na pokraj šílenství. Přestože jsi tvrdým a neúprosným bojovníkem, ukrývá se v tobě také bolest a ztracená duše.
• Samotářství: Jsi typickým samotářem, který se pohybuje po postapokalyptické krajině bez většího závazku ke společnosti. Jsi osamocený cestovatel, který se drží svých vlastních pravidel a nepotřebuje moc lidí kolem sebe.
• Integrita a morálka: Přestože jsi prošel temnými zkušenostmi, stále si udržuješ určitou formu morální integrity. Jsi schopen se postavit nespravedlnosti a chráníš ty slabší a bezbranné. I přes svou tvrdost máš v sobě lidskost a snažíš se jednat správně.
• Symbol naděje: V postapokalyptickém světě, který jsi zahořklý a beznadějný, představuješ symbol naděje. Svými činy a rozhodnutími inspiruješ ostatní přeživší a ukazuješ jim, že i v nejtěžších dobách je možné bojovat a zachovat si lidskost.
V osmi příbězích tě provedeme okamžiky z tvého postapokalyptického života. Snad obstojíš se ctí!
Skrýt text...
Partneři nebo sponzoři:
Pi: 58
6 / 6
P*** K*******
T**** K*****
J*** K*****
M***** M****
L**** N*****
V******* V**** :*
6 / 6
J**** D********
K********* D**********
D***** H****
V***** K****
J** K******
R**** Ř*******
5 / 6
J**** B*****
D** H******
M***** K*****
T**** T****
J**** Č******
5 / 6
J**** B****
L**** K***
M***** S********
M***** Š*******
J*** Š*****
6 / 6
S******** J***
J** K******
J***** K******
P**** N******
M***** P******
A****** T******
5 / 6
M**** B****
J******* F****
K****** K****
D** P*****
A**** V*******
6 / 6
P*** L******
L******* T********
P**** U****
J******* V*** m**
J***** V*******
T***** Š******
6 / 6
L**** D****
M**** F***
P**** H****
T**** K*****
P**** K*****
M**** S*******
V******* A***
P**** D****
G*** D******
M****** G********
P*** J******
Z***** K****
P**** K****
P*** M*****
J*** N******
M******* S********
M***** V****
M******* Č*******
O***** Š**
© LEX z.s., 2023 Všechna práva vyhrazena.