LOS Sever

LOS Sever
Střelnice:
Pořadatel:
Střelecký klub LOS SEVER z. s.
Viditelnost závodu:
Zveřejněný
Druh závodu:
Klubový závod, Krátká zbraň
Datum závodu:
23. září 2023
Ředitel závodu:
Stanislav Vágner
Hlavní rozhodčí:
Martin Bergman
Startovné:
Členové LEX: 300 Kč
Ostatní závodníci: 350 Kč
Platební údaje:
Číslo účtu: 2702470575/2010
Variabilní symbol: 230923
Poznámka k platbě: Příjmení Jméno
Platební podmínky:
max. 7 dní od přihlášení
Počet situací:
3
Prezentace:
08:30 - 09:00
Trvání závodu:
09:15 - 14:30
Kapacita závodu:
30 (plus rozhodčí)
Registrace:
Registrace skončila.
Kalibrační zbraň:
GLOCK 26 / 9×19 SB FMJ 124gr
Omezení ráže nebo výkonu:
Pouze povolené podle zákona, s měkkým (neocelovým) jádrem, laborace do cca 600 J z důvodu minimalizace destrukce kovových terčů.
Vklad při protestu
0 Kč
Tajné situace:
Ne
Svítilna:
Ne
Dostupnost kantýny:
Ano
Dostupnost toalet:
Ano
Instrukce k závodu:
Zobrazit celý text...
Pravidla závodu se řídí pravidly soutěže LOS.

Průběh závodu: střelba bude probíhat souběžně na 3 stanovištích jednotlivě vždy po jednom střelci.

Situace: v souladu s pravidly soutěže, papírové a kovové terče a neterče simulující reálné obranné situace. Jedna situace bude experimentální. Po skončení závodu bude možnost jejího individuálního zopakování.

Vybavení: Zbraň libovolná krátká kulová, kterou lze skrytě nosit pro potřebu osobní ochrany. Jsou zakázány úpravy zbraní, které mají za následek snížení její bezpečnosti. Pouzdro svislé opaskové, upevněné na opasku na straně silné ruky na úrovni pánevní kosti, které splňuje podmínku skrytého a bezpečného nošení zbraně, kryjící lučík zbraně. Vyloučena jsou vodorovná podpažní a zádová pouzdra, pouzdra pro křížové tasení a sportovní IPSC pouzdra. Dva zásobníky, u revolverů pomůcka pro rychlé přebití nebo pouzdro na náboje. Oblečení vhodné pro skryté nošení zbraně.

Bezpečnost: Příchod na střelnici s vybitou zbraní. Pohyb na střelnici dále pouze s vybitou zbraní v pouzdře, se spuštěným kohoutem a bez zásobníku. Nabíjení zbraně na střelnici pouze na palebné čáře na povel rozhodčího. Manipulace s vybitou zbraní je možná pouze ve vyznačené bezpečné zóně – zde platí přísný zákaz manipulace se střelivem. Manipulace se střelivem, např. naplnění zásobníků, kdekoliv mimo bezpečnou zónu. Ochrana zraku a sluchu je povinná. Porušení bezpečnosti znamená okamžitou diskvalifikaci účastníka, bez vrácení startovného. Účastníci startují na vlastní nebezpečí a jsou odpovědni za jimi způsobenou škodu a újmu.

Ceny: nejúspěšnější střelci v jednotlivých divizích obdrží medaili nebo cenu dle možností pořadatele.

V případě jakýchkoliv dotazů pište na uvedený e-mail nebo volejte na 604 752 902. Změny v propozicích vyhrazeny. Děkujeme a těšíme se na Vaši účast.
Skrýt text...
Příběh nebo popis situací:
Situace č. 1 - 96 hodin [osvobození osoby blízké, pouze papírové terče a jeden neterč, pohyb vpřed]. Situace č. 2 - Na borůvkách [záchrana osoby blízké, pouze kovové terče a jeden papírový neterč, pohyb vpřed]. Situace č. 3 - Nádražní hala [experimentální provedení, pouze papírové terče, tentokrát bez pohybu]. Celkem 36 hodnocených ran.
Výsledky
© LEX z.s., 2023 Všechna práva vyhrazena.