Ženy v Nesnázích - Antares Cup 2024

Ženy v Nesnázích - Antares Cup 2024
Střelnice:
Pořadatel:
Antares Defense
Viditelnost závodu:
Zveřejněný
Druh závodu:
Pohárový závod, Krátká zbraň
Datum závodu:
10. února 2024
Ředitel závodu:
Miroslav Starčevič
Hlavní rozhodčí:
Bude jmenován
Startovné:
Členové LEX: 600 Kč
Ostatní závodníci: 650 Kč
Počet situací:
4
Prezentace:
Squad 1: 08:00 - 08:50
Squad 2: 08:00 - 08:50
Squad 3: 12:00 - 12:50
Squad 4: 12:00 - 12:50
Trvání závodu:
Squad 1: 09:00 - 13:00
Squad 2: 09:00 - 13:00
Squad 3: 13:00 - 17:00
Squad 4: 13:00 - 17:00
Kapacita závodu:
52 (plus rozhodčí)
Registrace:
Registrace skončila.
Kalibrační zbraň:
Walther - 9mm Luger
Omezení ráže nebo výkonu:
Pouze pistolové (revolverové) střelivo povolené podle zákona o zbraních, zakázáno průbojné a svítící.
Tajné situace:
Ne
Svítilna:
Ne
Instrukce k závodu:
Zobrazit celý text...
Účast
střelci s platným zbrojním průkazem, nebo osoby pod dohledem a vždy se souhlasem pořadatele!

Požadované doklady
zbrojní průkaz, průkaz zbraně a průkaz LEX (pokud se uplatňuje sleva)

Rozhodčí a pomocníci
přihlášení do rozhodčích a pomocníků pouze po dohodě s pořadatelem (info@antaresdefense.cz)

Zbraně
Zbraň libovolná krátká kulová nebo dlouhá kulová zbraň na pistolové střelivo (PDW), splňující podmínky pravidel LOS. Jsou zakázány úpravy zbraní, které mají za následek snížení její bezpečnosti. Není dovoleno použít dlouhou kulovou zbraň na puškové střelivo!

Vybavení pro krátkou zbraň
Pouzdro svislé opaskové, upevněné na opasku na straně silné ruky na úrovni pánevní kosti a stehenní pouzdro, které splňuje podmínku bezpečného nošení zbraně, kryjící lučík zbraně, popřípadě pouzdro dle pravidel LOS. Vyloučena jsou vodorovná podpažní a zádová pouzdra, pouzdra pro křížové tasení a sportovní IPSC pouzdra.
Pouzdro na zásobníky je doporučeno alespoň pro dva zásobníky, u revolverů pomůcka pro rychlé přebití nebo pouzdro na náboje.

Vybavení pro dlouhou zbraň na pistolové střelivo (PDW)
Bezpečnostní vlaječka je vždy vyžadována!
Pouzdro na zásobníky je doporučeno alespoň pro dva zásobníky. Na dlouhou zbraň je přípustné stehenní pouzdro na zásobníky.

Oblečení
Skryté nošení zbraně - Bude vyžadováno skryté nošení krátké zbraně.
Oblečení - Závodník volí oblečení dle aktuálního počasí. Pohodlné civilní nebo taktické oblečení a pevná outdoorová nebo sportovní obuv.
Ochranné pomůcky - Opasek, střelecké ochranné brýle, ochrana sluchu (sluchátka, špunty…). Ochrana zraku a sluchu je pro střelce povinná. Ochranné brýle jsou povinné na každém střeleckém úseku i pro každého návštěvníka!

Bezpečnost
Vstup na střelnici s vybitou zbraní - lze použít vybíjecí místo. Pohyb na střelnici pouze s vybitou zbraní a spuštěným kohoutem nebo bicím mechanismem. U PDW je vždy vyžadována bezpečnostní vlaječka!
Nabíjení zbraní na střelnici pouze na situaci výhradně na povel rozhodčího. Manipulace s vybitou zbraní pouze ve vyznačených bezpečných zónách. Přísný zákaz jakékoli manipulace se střelivem a zásobníky v bezpečnou zóně.
Manipulace se střelivem, např. páskování zásobníků, kdekoliv mimo bezpečnou zónu.
Při jakémkoli porušení bezpečnosti jsou správce střelnice a jím pověřené osoby, ředitel soutěže a jím pověřené osoby oprávněni neukázněného účastníka okamžitě vyloučit ze soutěže bez vrácení příspěvku, případně jej vykázat ze střelnice.
Závodníci startují na vlastní nebezpečí a jsou odpovědni za veškerou jimi způsobenou škodu a újmu.

Zdravotní zajištění a opatření
Každý závodník se musí řídit aktuálními protiepidemickými pokyny Ministerstva zdravotnictví. Na závodech je k dispozici lékárnička k poskytnutí první pomoci, jinak volat 155.
Skrýt text...
Příběh nebo popis situací:
Zobrazit celý text...
Nesnáze, malá vesnice v odlehlé části naší republiky, známá svým poklidným životem a harmonickým společenstvím. Tato obyčejná komunita, kde se chlapi stali dobrovolnými hasiči nebo myslivci, se najednou stává epicentrem nečekaného nebezpečí.

Dne 10. února 2024, v chladném ranním světle, se na poli vesnice objevuje podivná doutníková kosmická loď. Z této kosmické lodi vystupují postavy, které vypadají jako urostlí, blonďatí muži s modrýma očima. Jejich příchod narušuje idylický klid, který tato vesnice znávala.

Zpočátku obyvatelé Nesnází sledují s podivem, jak mimozemšťané zkoumají jejich prostředí. Nicméně se brzy ukáže, že tato návštěva je nebezpečná. Mimozemšťané mají zjevně zájem o ženy v této komunitě, což vytváří napětí a nejistotu.

Obyvatelé Nesnází, obvykle zvyklí na klidný život a vzájemnou podporu, se najednou musí postavit proti neznámému nebezpečí. Zvyky a tradice, které obvykle spojovaly muže ve vesnici, nyní získávají nový význam. Už nestačí politické debaty u piva v místní restauraci. Musí se postavit proti nadpřirozené hrozbě, aby ochránili své ženy a celou komunitu před nečekaným útokem.

Náš příběh začíná, když mimozemšťané začnou unášet všechny ženy na svou kosmickou loď. Budete součástí 4 záchranných misí zaměřené na ochranu žen, které se dostaly do nesnází. Nesmíte podlehnout urostlým modrookým svatým mimozemským neřádům.
Skrýt text...
Partneři nebo sponzoři:
Výsledky
© LEX z.s., 2023 Všechna práva vyhrazena.