Vánoční speciál SOBík Brno (čtěte propozice!)

Vánoční speciál SOBík Brno (čtěte propozice!)
Střelnice:
Pořadatel:
LEX Jižní Morava
Viditelnost závodu:
Zveřejněný
Druh závodu:
LOSík, Krátká zbraň
Datum závodu:
19. prosince 2023
Ředitel závodu:
David Klementa
Hlavní rozhodčí:
Zdenek Veselý
Startovné:
Členové LEX: 350 Kč
Ostatní závodníci: 400 Kč
Platební podmínky:
Platba na místě přímo střelnici po příchodu.
Počet situací:
3
Prezentace:
Squad 1: 16:45 - 17:00
Squad 2: 17:45 - 18:00
Squad 3: 18:45 - 19:00
Trvání závodu:
Squad 1: 17:00 - 18:00
Squad 2: 18:00 - 19:00
Squad 3: 19:00 - 20:00
Počet registrovaných:
13 / 13 (plus rozhodčí: 0)
Registrace:
Registrace skončí 18. prosince 2023 18:00
(
0 : 0 : 0 : 0
)
Pro registraci do závodu se musíš přihlásit nebo si vytvořit nový účet.
Kalibrační zbraň:
CZ 75 SP-01 Shadow, 9mm Luger
Vklad při protestu
0 Kč
Tajné situace:
Ne
Svítilna:
Ne
Dostupnost kantýny:
Ano
Dostupnost toalet:
Ano
Instrukce k závodu:
Zobrazit celý text...
Vánoční speciál LOSík je zvláštní sváteční variantou klasického standardizovaného cvičení LOSík. (Plná pravidla LOSíku najdete v sekci Pravidla v horním menu).
Pro Vánoční LOSík platí následující:
- povinnou výbavou je společenský šat splňující skryté nošení (v části C se nebude klekat, aby nedošlo k jeho zašpinění)
- zóny na terčích mají převrácenou hodnotu (tedy zóna A=zóna D a naopak zóna D=zóna A, C zůstává beze změny)
- umístění terčů je mírně ztížené, neterč částečně překrývá oba terče
- účastníci se mohou těšit na drobnou odměnu, ne nadarmo se Vánošnímu LOSíku přezdívá SOBÍK

Smyslem Vánočního speciálu je zakončit kalendářní rok v příjemné a přátelské sváteční atmosféře a vyzkoušet si trochu nestandardní střelbu v nestandardním oděvu, jakož i poděkovat střelcům za přízeň střeleckému sportu.

Kapacita : 3 squady, max. 4 střelci ve squadu. Každý squad má určený svůj časový úsek podle harmonogramu; 15 min prezentace, briefing, 60 min střelba.
! Třetí squad má kapacitu 5 míst, ale předpokládá, že již máte nějaký LOSík za sebou. Pokud jdete úplně poprvé či podruhé, hlaste se pokud možno jen do prvního či druhého squadu. Díky! :)
Příspěvek na úhradu nákladů: 400,- / členové LEX 350,-

Vybavení : Společenský oděv vhodný pro skryté nošení zbraně. Zbraň libovolná krátká kulová, kterou lze skrytě nosit pro potřebu osobní ochrany. Jsou zakázány úpravy zbraní, které mají za následek snížení její bezpečnosti. Pouzdro svislé opaskové, upevněné na opasku na straně silné ruky na úrovni pánevní kosti, které splňuje podmínku skrytého a bezpečného nošení zbraně, kryjící lučík zbraně. Vyloučena jsou vodorovná podpažní a zádová pouzdra, pouzdra pro křížové tasení a sportovní IPSC pouzdra. Appendix pouzdro pro LOSík není povoleno. Dva zásobníky, u revolverů pomůcka pro rychlé přebití nebo pouzdro na náboje.

Bezpečnost : Po příchodu na střelnici vybít u vybíjecího zařízení. Pohyb na střelnici dále pouze s vybitou zbraní v pouzdře, se spuštěným kohoutem a bez zásobníku. Nabíjení zbraně na střelnici pouze na palebné čáře na povel rozhodčího. Manipulace s vybitou zbraní je možná pouze ve vyznačené bezpečné zóně – zde platí přísný zákaz manipulace se střelivem. Manipulace se střelivem, např. napáskování zásobníků, kdekoliv mimo bezpečnou zónu. Ochrana zraku a sluchu je povinná. Porušení bezpečnosti znamená okamžitou diskvalifikaci účastníka, bez vrácení startovného. Účastníci startují na vlastní nebezpečí a jsou odpovědni za jimi způsobenou škodu a újmu.

Průběh : Po příchodu se zapsat do knihy návštěv, zaplatit poplatek (členové LEX se prokáží platnou průkazkou pro uznání slevy), vybít u vybíjecího zařízení, a přesunout se na učebnu na briefing. V rámci briefingu proběhne kontrola prezence a ZP, kontrola provedené platby (účtenka od střelnice), kontrola vybavení. Po briefingu přesun na střeliště a střelba situací dle pravidel.
Skrýt text...
Jiné požadavky nebo omezení :
Pokud dopředu víte, že se nebudete moci LOSíku zúčastnit, zrušte prosím včas svou registraci a uvolněte tak místo ostatním střelcům.
Partneři nebo sponzoři:
MPi: 3
Pi: 4
Re: 1
KPi: 4
Opt: 1
4 / 4
P*** D*******
M**** F*****
A*** U****
J*** Š****
4 / 4
M***** D****
P*** K****
J** K**********
L**** S*****
5 / 5
P**** F*******
P****** H*******
J**** H******* (MZ)
R**** M*****
F**** Š*****
© LEX z.s., 2023 Všechna práva vyhrazena.