Jarní Losík - Znojmo

Jarní Losík - Znojmo
Střelnice:
Pořadatel:
SK AKIM, z.s.
Viditelnost závodu:
Zveřejněný
Druh závodu:
LOSík, Krátká zbraň
Datum závodu:
16. března 2024
Ředitel závodu:
Radek Růžička
Hlavní rozhodčí:
Aleš Pánek
Startovné:
Členové LEX: 350 Kč
Ostatní závodníci: 350 Kč
Počet situací:
3
Prezentace:
09:00 - 09:30
Trvání závodu:
09:45 - 14:30
Kapacita závodu:
24 (plus rozhodčí)
Registrace:
Registrace skončila.
Kalibrační zbraň:
CZ75/9L
Tajné situace:
Ne
Svítilna:
Ne
Instrukce k závodu:
Zobrazit celý text...
Hodnocené střelecké cvičení. Pevně daný postup, kde se hodnotí přesnost, rychlost, provedení.

Zbraň libovolná krátká kulová, kterou lze skrytě nosit pro potřebu osobní ochrany. Jsou zakázány úpravy zbraní, které mají za následek snížení její bezpečnosti.

Povinná ochrana zraku a sluchu. Pouzdro svislé opaskové, upevněné na opasku na straně silné ruky na úrovni pánevní kosti, které splňuje podmínku skrytého a bezpečného
nošení zbraně, kryjící lučík zbraně. Vyloučena jsou vodorovná podpažní a zádová pouzdra, pouzdra pro křížové tasení a sportovní IPSC pouzdra. Dva zásobníky, u revolverů pomůcka pro rychlé přebití nebo pouzdro na náboje. Oblečení vhodné pro skryté nošení zbraně.

Upozornění:
Pohyb závodníka na střelnici pouze s vybitou zbraní v pouzdře, se spuštěným kohoutem a bez zásobníku. Nabíjení zbraně na střelnici pouze na palebné čáře a na povel rozhodčího. Manipulace s vybitou zbraní je možná pouze ve vyznačené bezpečné zóně (Safety Area) – zde platí přísný zákaz manipulace se střelivem. Manipulace se střelivem, např. napáskování zásobníků je možné kdekoliv mimo bezpečnou zónu. Porušení bezpečnosti znamená okamžitou diskvalifikaci účastníka, bez nároku na vrácení startovného. Účastníci startují na vlastní nebezpečí a jsou odpovědni za jimi způsobenou škodu a újmu.
Skrýt text...
Výsledky
© LEX z.s., 2023 Všechna práva vyhrazena.