PDW/PCC LOSík Brno

PDW/PCC LOSík Brno
Střelnice:
Pořadatel:
LEX Jižní Morava
Viditelnost závodu:
Zveřejněný
Druh závodu:
LOSík, Krátká zbraň
Datum závodu:
30. července 2024
Ředitel závodu:
Zdenek Veselý
Hlavní rozhodčí:
David Klementa
Startovné:
Členové LEX: 350 Kč
Ostatní závodníci: 400 Kč
Platební podmínky:
Platba na místě přímo střelnici po příchodu.
Počet situací:
3
Prezentace:
Squad 1: 16:45 - 17:00
Squad 2: 17:45 - 18:00
Squad 3: 18:45 - 19:00
Trvání závodu:
Squad 1: 17:00 - 18:00
Squad 2: 18:00 - 19:00
Squad 3: 19:00 - 20:00
Počet registrovaných:
12 / 12 (plus rozhodčí: 0)
Registrace:
Registrace skončí 30. července 2024 12:00
(
0 : 0 : 0 : 0
)
Pro registraci do závodu se musíš přihlásit nebo si vytvořit nový účet.
Kalibrační zbraň:
EVO3 9mm Luger
Omezení ráže nebo výkonu:
Střelivo: Pouze povolené podle zákona, s měkkým (neocelovým) jádrem. Běžné ráže lze zakoupit na střelnici za standardní tržní cenu.
Vklad při protestu
0 Kč
Tajné situace:
Ne
Svítilna:
Ne
Dostupnost kantýny:
Ano
Dostupnost toalet:
Ano
Instrukce k závodu:
Zobrazit celý text...
PDW/PCC LOSík je série hodnocených střeleckých cvičení pro širokou střeleckou veřejnost s platným zbrojním průkazem určený POUZE pro zbraň typu PDW/PCC (samonabíjecí karabina v pistolové ráži, viz Pravidla LOS).

Vybírejte divizi PDW/PCC.

Plná pravidla LOSíku najdete v sekci Pravidla v horním menu.

Kapacita: 3 squady, max. 4 střelci ve squadu. Každý squad má určený svůj časový úsek podle harmonogramu; 15 min prezentace, briefing, 60 min střelba.

Možnost ZAPŮJČENÍ ZBRANĚ: Nemáte-li vlastní PDW/PCC, je možno zapůjčit si přímo na střelnici EVO3 a AR-9 za standardní poplatek dle ceníku střelnice. V zapůjčených zbraních je povoleno používat pouze střelivo zakoupené na střelnici. Zapůjčení zbraně je třeba si samostatně dopředu rezervovat přímo na střelnici.

Vybavení: Zbraň libovolná PDW/PCC odpovídající pravidlům. Jsou zakázány úpravy zbraní, které mají za následek snížení její bezpečnosti. Alespoň 2 zásobníky s kapacitou minimálně 10 nábojů. S sebou 50 nábojů (vystřílíte 48). Nosný popruh, nosiče zásobníků a komorová vlaječka jsou doporučeným vybavením (komorová vlaječka je povinná pro zbraně, které neumožňují vystavit závěr). Zbraň též může být vybavena jedním či více optickými či opto-elektrickými zaměřovači a až jedním laserovým emitorem.

Bezpečnost: Po příchodu na střelnici vybít u vybíjecího zařízení. Pohyb na střelnici dále pouze s vybitou zbraní v pouzdře a bez zásobníku. Po příchodu na střeliště zbraň umístit do stojanu či zavěsit na popruh s hlavní dolů a nijak s ní dále nemanipulovat. Nabíjení zbraně na střelnici pouze na palebné čáře na povel rozhodčího. Manipulace se střelivem, např. napáskování zásobníků, kdekoliv mimo bezpečnou zónu. Ochrana zraku a sluchu je povinná. Porušení bezpečnosti znamená okamžitou diskvalifikaci účastníka, bez vrácení startovného. Účastníci startují na vlastní nebezpečí a jsou odpovědni za jimi způsobenou škodu a újmu.

Průběh: Po příchodu se zapsat do knihy návštěv, zaplatit poplatek (členové LEX se prokáží platnou průkazkou pro uznání slevy), a přesunout se na učebnu na briefing. V rámci briefingu proběhne kontrola prezence a ZP, kontrola provedené platby (účtenka od střelnice), kontrola vybavení. Po briefingu přesun na střeliště a střelba situací dle pravidel.
Skrýt text...
Jiné požadavky nebo omezení :
Pokud dopředu víte, že se nebudete moci LOSíku zúčastnit, zrušte prosím včas svou registraci a uvolněte tak místo ostatním střelcům.
Partneři nebo sponzoři:
PDW: 12
4 / 4
P****** H*******
M***** J*****
P*** S**********
P*** U****
4 / 4
L**** A********
Y***** E*******
P*** K****
M***** K****
4 / 4
T**** K*****
J**** L******
Z***** M*******
A*** T*******
© LEX z.s., 2023 Všechna práva vyhrazena.