LOSík Brno

LOSík Brno
Střelnice:
Pořadatel:
LEX Jižní Morava
Viditelnost závodu:
Zveřejněný
Druh závodu:
LOSík, Krátká zbraň
Datum závodu:
9. července 2024
Ředitel závodu:
David Klementa
Hlavní rozhodčí:
Zdenek Veselý
Startovné:
Členové LEX: 350 Kč
Ostatní závodníci: 400 Kč
Počet situací:
3
Prezentace:
Squad 1: 16:45 - 17:00
Squad 2: 17:45 - 18:00
Squad 3: 18:45 - 19:00
Trvání závodu:
Squad 1: 17:00 - 18:00
Squad 2: 18:00 - 19:00
Squad 3: 19:00 - 20:00
Kapacita závodu:
13 (plus rozhodčí)
Registrace:
Registrace skončila.
Kalibrační zbraň:
CZ 75 SP-01 Shadow, 9mm Luger
Omezení ráže nebo výkonu:
Střelivo: Pouze povolené podle zákona, s měkkým (neocelovým) jádrem. Běžné ráže lze zakoupit na střelnici za standardní tržní cenu.
Tajné situace:
Ne
Svítilna:
Ne
Instrukce k závodu:
Zobrazit celý text...
LOSík je série hodnocených střeleckých cvičení pro širokou střeleckou veřejnost s platným zbrojním průkazem.
Plná pravidla LOSíku najdete v sekci Pravidla v horním menu.

Kapacita : 3 squady, max. 4 střelci ve squadu. Každý squad má určený svůj časový úsek podle harmonogramu; 15 min prezentace, briefing, 60 min střelba.
! Třetí squad má kapacitu 5 míst, ale předpokládá, že již máte nějaký LOSík za sebou. Pokud jdete úplně poprvé či podruhé, hlaste se pokud možno jen do prvního či druhého squadu. Díky :) !

Vybavení : Zbraň libovolná krátká kulová, kterou lze skrytě nosit pro potřebu osobní ochrany. Jsou zakázány úpravy zbraní, které mají za následek snížení její bezpečnosti. Pouzdro svislé opaskové, upevněné na opasku na straně silné ruky na úrovni pánevní kosti, které splňuje podmínku skrytého a bezpečného nošení zbraně, kryjící lučík zbraně. Vyloučena jsou vodorovná podpažní a zádová pouzdra, pouzdra pro křížové tasení a sportovní IPSC pouzdra. Appendix pouzdro pro LOSík není povoleno. Dva zásobníky, u revolverů pomůcka pro rychlé přebití nebo pouzdro na náboje. Oblečení vhodné pro skryté nošení zbraně.

Bezpečnost : Po příchodu na střelnici vybít u vybíjecího zařízení. Pohyb na střelnici dále pouze s vybitou zbraní v pouzdře, se spuštěným kohoutem a bez zásobníku. Nabíjení zbraně na střelnici pouze na palebné čáře na povel rozhodčího. Manipulace s vybitou zbraní je možná pouze ve vyznačené bezpečné zóně – zde platí přísný zákaz manipulace se střelivem. Manipulace se střelivem, např. napáskování zásobníků, kdekoliv mimo bezpečnou zónu. Ochrana zraku a sluchu je povinná. Porušení bezpečnosti znamená okamžitou diskvalifikaci účastníka, bez vrácení startovného. Účastníci startují na vlastní nebezpečí a jsou odpovědni za jimi způsobenou škodu a újmu.

Průběh : Po příchodu se zapsat do knihy návštěv, zaplatit poplatek (členové LEX se prokáží platnou průkazkou pro uznání slevy), vybít u vybíjecího zařízení, a přesunout se na učebnu na briefing. V rámci briefingu proběhne kontrola prezence a ZP, kontrola provedené platby (účtenka od střelnice), kontrola vybavení. Po briefingu přesun na střeliště a střelba situací dle pravidel.
Skrýt text...
Jiné požadavky nebo omezení :
Pokud dopředu víte, že se nebudete moci LOSíku zúčastnit, zrušte prosím včas svou registraci a uvolněte tak místo ostatním střelcům.
Partneři nebo sponzoři:
Výsledky
© LEX z.s., 2023 Všechna práva vyhrazena.